X JUBILEUSZOWY BIEG BEJORÓW

28.października 2012 r. 

Rytro - Kramarka

WYNIKI OPEN KOBIET

 

Msc
Nazwisko i imię
Klub/Miejscowość
Czas
1.
Zatorska Izabela
Klub Puma Runners Team
0:21:48
2.
Zatorska Kamila
'Burza" Rogi
0:23:20
3.
Węglarz Katarzyna
UKS RYTER Rytro
0:24:56
4.
Nowak Agnieszka
Pogoria Biega, Sosnowiec
0:28:39
5.
Poczkajska Joanna 
UKS Ryter Rytro
0:28:52
6.
Czuba-Latoń Maria
Łabowa
0:29:16
7.
Basta Iwona
Visegrad Maraton
0:29:59
8.
Dziedzic Julia
Visegrad Maraton
0:30:58
9.
Łękawska Krystyna 
UKS Ryter Rytro
0:31:50
10.
Tomasiak Klementyna
UKS RYTER
0:32:02
11.
Łękawska Anna
UKS Ryter Rytro
0:32:04
12.
Brogowicz Stępniewska Agnieszka
Kociszew
0:32:08
13.
Basta Grażyna
Visegrad Maraton
0:32:51
14.
Legutko Kazimiera  
Nowy Sącz 
0:33:02
15.
Myślak Marta
UKS RYTER Rytro
0:33:38
16.
Basta Agnieszka
niezrzeszona
0:33:55
17.
Szczepanik Danuta
UKS RYTER Rytro
0:35:00
18.
Tomasiak Monika
UKS Ryter Rytro
0:35:10
19.
Mordawska Iwona
Nowy Sącz
0:35:25
20.
Dobosz Monika 
Nowy Sącz 
0:35:42
21.
Dorota Jolanta
RUN RUN OLESZYCE
0:36:37
22.
Dobosz Bogumiła
UKS RYTER Rytro
0:38:19
23.
Szurek Joanna
Gorlice
0:38:56
24.
Cichosz Halina
Sękowa
0:38:56
25.
Tomasiak Monika
UKS Ryter Rytro
0:39:20
26.
Tomasiak Katarzyna
Rytro
0:39:47
27.
Kulig Wiesława
UKS RYTER Rytro
0:40:04
28.
Łękawska Małgorzata
UKS Ryter Rytro
0:40:39
29.
Faron Zuzanna
Rytro
0:40:52
30.
Faron Izabela  
Rytro 
0:41:25
31.
Podgórska Janina
Bieg-o-nice Nowy Sącz
0:41:44
32.
Machałowska Małgorzata
UKS Rytro
0:42:00
33.
Gawlak Julia
RYTRO
0:42:37
34.
Szczepanik Marlena
KS GÓRKI ZAWADZKIE
0:43:28
35.
Faron Zuzanna
Nowy Sącz
0:43:40
36.
Dąbrowska Jadwiga 
Nowy Sącz 
0:43:49
37.
Poręba Halina
Visegrad Maraton Rytro
0:43:56
38.
Tokarczyk Natalia
Visegrad Maraton Rytro
0:44:05
39.
Horowska Olga
Ujazd
0:44:05
40.
Łękawska Marcelina
UKS Ryter
0:44:18
41.
Tomasiak Agata
Rytro
0:44:23
42.
Tomasiak Angelika
UKS Ryter Rytro
0:44:51
43.
Tomasiak Natalia
UKS Ryter Rytro
0:44:52
44.
Dulak Sylwia
Piwniczna Zdrój
0:44:54
45.
Podsadowska Wioletta
Gorlice
0:45:00
46.
Tomasiak Kinga
UKS Ryter Rytro
0:45:00
47.
Łękawska Dorota
UKS Ryter Rytro
0:45:12
48.
Dulak Irena
Piwniczna Zdrój
0:45:13
49.
Jeremenko Małgorzata
Rytro
0:45:55
50.
Barczyk Ewa
Rytro
0:45:56
51.
Gromala Maria
Rytro
0:47:19
52.
Golonka Halina
Rytro
0:47:19
53.
Machałowska Aleksandra
UKS Rytro
0:48:03
54.
Kordas Magdalena
Węgrzce Wielkie
0:48:04
55.
Wnętrzak Danuta
UKS RYTER Rytro
0:49:31
56.
Hajduk Małgorzata
KS WIELOPOLE
1:02:15
 

 

 

WYNIKI OPEN MĘŻCZYZN

Msc.
Nazwisko i  imię
Klub/Miejscowość
Czas
1.
Burghardt Jakub
Sądecka Grupa Biegowa
0:18:26
2.
Gracz Bogusław
Skawa
0:19:09
3.
Czyż Grzegorz
Automatyka-Tarnów
0:19:26
4.
Jezierski Kamil 
Puma Running Team 
0:19:32
5.
Faron Robert
UKS Watra Kamienica
0:19:38
6.
Brzeski Tomasz
Rytro
0:20:23
7.
Pociecha Piotr
nsrunners
0:21:07
8.
Długosz Adam
Visegrad
0:21:27
9.
Białka Robert
Visegrad maraton Rytro
0:21:41
10.
Nowak Kamil
Visegrad Maraton Rytro
0:21:50
11.
Kulig Karol
UKS RYTER Rytro
0:21:59
12.
Tokarczyk Marek
Visegrad Maraton Rytro
0:22:19
13.
Długosz Franciszek 
Visegrad Maraton 
0:22:22
14.
Głowacki Ryszard 
MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
0:22:52
15.
Podsadowski Zbigniew
Gorlice
0:22:56
16.
Jasiński Marcin
Nowy Sącz
0:23:04
17.
Majewski Krzysztof 
Łącko
0:23:07
18.
Berkowicz Krzysztof
WB
0:23:15
19.
Dziedzic Adam 
Visegrad Maraton Rytro
0:23:18
20.
Tokarczyk Arkadiusz
Młodów
0:23:36
21.
Poręba Jacek
Visegrad Maraton Rytro
0:23:45
22.
Ślęzak Marek 
CARABUS Nowy Sacz / CETYNIARZ 
0:23:55
23.
Dobosz Artur
UKS RYTER Rytro
0:24:03
24.
Radzik Maciej
Stary Sącz
0:24:11
25.
Tomasiak Wacław
Visegrad Maraton
0:24:22
26.
Miś Mieczysław
Strzeszyce
0:24:30
27.
Ciesielski Damian
Kraków
0:24:31
28.
Baczyński Marek
Nowy Sącz
0:24:35
29.
Litwin Krzysztof
Rytro
0:24:35
30.
Waśko Łukasz
Fitness Center Nowy Sącz
0:24:36
31.
Białka Jakub
Visegrad Maraton Rytro
0:24:47
32.
Tokarczyk Wojciech
Visegrad Maraton Rytro
0:24:50
33.
Dorota Zbigniew
RUN RUN OLESZYCE
0:24:52
34.
Janczura Sebastian
Stary Sącz
0:24:55
35.
Nadratowski Sławomir 
WB Nowy sącz 
0:24:57
36.
Mikulski Łukasz
Visegrad Maraton Rytro
0:25:00
37.
Kulig Kazimierz
UKS RYTER Rytro
0:25:03
38.
Tomasiak Jan
Visegrad Maraton Rytro
0:25:05
39.
Borek Andrzej
visegrad / Nawojowa
0:25:11
40.
Olenicz Artur
Visegrad Maraton Rytro 
0:25:39
41.
Dabrowa Wojciech
Nowy Sącz
0:25:44
42.
Mucha Edward
Miasto Limanowa
0:25:45
43.
Ptak Grzegorz
Grupa Biegowa Sądeczanin
0:25:52
44.
Maćkowski Rafał
Visegrad Maraton Rytro
0:25:59
45.
Kasprzak Grzegorz
Kraków
0:26:00
46.
Pecka Tomasz
Jasło
0:26:42
47.
Cios Gabriel
Kraków
0:26:59
48.
Izworski Krzysztof
Wielopole
0:27:08
49.
Orolf Andrzej
Nowy Sącz
0:27:15
50.
Węglarz Wojciech 
Rytro
0:27:16
51.
Schabiński Marcin
Bartkowa-Posadowa
0:27:17
52.
Ryżak Tomasz
UKS Rytro
0:27:48
53.
Łękawski Czesław 
UKS RYTER Rytro 
0:27:58
54.
Dziedziak Marek
UKS Gryf Szymbark
0:28:01
55.
Mairer Piotr 
Rytro
0:28:06
56.
Madej Mirosław
STR Kraków
0:28:27
57.
Dobosz Marian
UKS RYTER Rytro
0:28:35
58.
Szczepanik Maciej
UKS Ryter
0:28:50
59.
Łękawski Piotr 
UKS Ryter Rytro
0:28:58
60.
Kisiński Jarosław
Grupa Biegowa Sądecz.
0:29:10
61.
Małecki Robert
Nowy Sącz
0:29:35
62.
Dulak Andrzej
UKS RYTER Rytro
0:29:37
63.
Pustułka Adrian
Rytro
0:29:41
64.
Tomasiak Marcin
GB Na Zdrowie Sokołów Małopolski
0:29:54
65.
Kubowicz Krystian
Kasina Wielka
 
0:30:08
66.
Wańczyk Andrzej
Chełmiec-Mała Wieś
0:30:42
67.
Litwin Sławomir
Sosnowiec
0:30:51
68.
Tokarczyk Marek
Rytro
0:30:59
69.
Łukasz Padula
Rytro
0:31:00
70.
Padula Kamil
Rytro
0:31:00
71.
Podgórski Jacek
Bieg-o-nice Nowy Sącz
0:31:02
72.
Piotr Kurzeja
Gorlice
0:31:19
73.
Šimko Ladislav
Bežecký klub Stará Ľubovňa
0:31:32
74.
Szczepanik Michał
KS GÓRKI ZAWADZKIE
0:32:59
75.
Sadko Marek
Dunajec Konary
0:33:18
76.
Kowalik Sławomir
WB
0:33:28
77.
Maślanka Artur
Muszyna
0:33:34
78.
Barczyk Robert
Rytro
0:35:30
79.
Poręba Robert
Visegrad Maraton Rytro
0:37:02
80.
Romański Adam
Rytro
0:37:06
81.
Konopka Bartosz
SKRZAT TEAM
0:37:45
82.
Konopka Sławek
SKRZAT TEAM
0:37:46
83.
Kordas Grzegorz
Węgrzce Wielkie
0:38:29
84.
Michał Kowalczyk
Rytro
0:39:17
85.
Mordawski Dominik
Nowy Sącz
0:39:43
86.
Tomasiak Robert
Visegrad Maraton Rytro
0:39:50
87.
Tomasiak  Kajetan
Rytro
0:39:50
88.
Brzeski Michał
Rytro
0:40:45
89.
Brzeski Marcin
Rytro
0:40:45
90.
Majewski Paweł
Rytro
0:40:57
91.
Podgórski Tomasz
Bieg-o-nice Nowy Sącz
0:41:15
92.
Podgórski Wacław
Bieg-o-nice Nowy Sącz
0:41:15
93.
Tomasiak Jakub
UKS Ryter Rytro
0:42:17
94.
Gawlak Paweł
RYTRO
0:42:38
95.
Faron Dariusz
VISEGRAD MARATON
0:43:35
96.
Tomasiak Konrad
UKS Ryter Rytro
0:44:23
97.
Tomasiak Krzysztof
UKS Ryter Rytro
0:44:54
98.
Szczepanik Adam
Nowy Sącz
0:48:25
99.
Wnętrzak Władysław
Rytro
0:49:25
100.
Prusak Dawid
UKS Rytro
0:49:27
101.
Tokarczyk Patryk
UKS Rytro
0:49:30
102.
Hajduk Maciej
KS WIELOPOLE
1:01:09
103.
Szczepanik Oskar
KS GÓRKI ZAWADZKIE
1:02:18

 

WYNIKI PDF do pobrania

OPEN KOBIET

OPEN MĘŻCZYZN

 

 

2014

Brązowa Kozica 2013

Brązowa Kozica 2012

SPONSORZY


Copyright  © 2017 Uczniowski Klub Sportowy "Ryter"

www.biegbejorow.pl